Contact

Optimodal Nederland B.V.
Oudelandseweg 33
3194 AR Rotterdam-Hoogvliet
Nederland

Algemeen +31 10 4943-900

FunctieNaamE-MailTelefoon
Algemeen directeurDe heer Karsten Scheidhauer karsten.scheidhauer@optimodal.eu
Adjunct directeurDe heer Rémon Kerkhof remon.kerkhof@optimodal.eu +31 (0)10 4943-902
Interne verkoopN.N. sales.rotterdam@optimodal.eu +31 (0)10 4943-935
Operations managerMevrouw Katja Benteler katja.benteler@optimodal.eu +31 (0)10 4943-904
Supervisor operations De heer David Wientjes david.wientjes@optimodal.eu +31 (0)10 4943-922
Operations intermodal department Verandering van contactpersoon door shiftwerk customerservice.rotterdam@optimodal.eu +31 (0)10 4943-913/-919/-924
Customer serviceVerandering van contactpersoon door shiftwerk customerservice.rotterdam@optimodal.eu +31 (0)10 4943-927
Supervisor financiënDe heer Jeroen Dirks jeroen.dirks@optimodal.eu +31 (0)10 4943-929
Debiteuren, crediteurenMevrouw Arzu Baklavaci, Mevrouw Saskia van Gils,
De heer Jim Austin
adm@optimodal.eu +31 (0)10 4943-903/-926/-928
Supervisor transportDe heer Wesley Vroegindeweij wesley.vroegindeweij@optimodal.eu +31 (0)10 4943-932
Vertegenwoordigingen: RSC Rotterdam | CCT Moerdijk | Combinant AntwerpenVerandering van contactpersoon door shiftwerk kombiverkehr.rotterdam@optimodal.eu +31 (0)10 4943-930
Overige kantorenVerandering van contactpersoon door shiftwerk tmd@optimodal.eu +31 (0)10 4943-931
Transport monitoring treinen | 24/7Verandering van contactpersoon door shiftwerk tmd@optimodal.eu +31 (0)10 4943-931

Kombiverkehr Intermodal Services GmbH
Als agent van Optimodal Nederland B.V.

Tilsiter Straße 11
41460 Neuss
Duitsland

Algemeen +49 2131 718995-600

FunctieNaamE-MailTelefoon
Algemeen directeur OptimodalDe heer Karsten Scheidhauer karsten.scheidhauer@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-601
BranchemanagerDe heer Bernd Jäniche bernd.jaeniche@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-603
Assistent van de algemeen directeur & interne verkoopMevrouw Susanne Wagner susanne.wagner@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-602
Operations ManagerMevrouw Katja Benteler katja.benteler@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-610
Supervisor Operations De heer Hasan Yetiskin hasan.yetiskin@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-611
Trein-/bargeplanningVerandering van contactpersoon door shiftwerk customerservice.neuss@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-612/-613/-614
Customer ServiceVerandering van contactpersoon door shiftwerk customerservice.neuss@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-631/-632/-633
Manager Truck DispositieDe heer Christoph Hüssmann christoph.huessmann@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-620
Truck DispositieVerandering van contactpersoon door shiftwerk dispo.neuss@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-616/-617/-618
Debiteuren, crediteurenDe heer Thorsten Ponath, Mevrouw Anja Michels abrechnung.neuss@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-606/-607
Process engineering/IT-ontwikkelingDe heer Timo Stamm timo.stamm@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-605
Receptie/marketingMevrouw Tanja Zumpano tanja.zumpano@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-604

Kombiverkehr Intermodal Services GmbH
Als agent van
Optimodal Nederland B.V.
Borstelmannsweg 145
20537 Hamburg
Duitsland

Algemeen +49 40 642261-40

FunctieNaamE-MailTelefoon
BranchemanagerDe heer Sven Steffens sven.steffens@optimodal.eu +49 (0)40 642261-41
Assistent branchemanagerMevrouw Anja Ehmer anja.ehmer@optimodal.eu +49 (0)40 612261-43
Operations Manager Europees verkeerDe heer Matthias Groth matthias.groth@optimodal.eu +49 (0)40 642261-42
Intermodaal afdeling Europees verkeerCustomer Service/dispositie customerservice.hamburg@optimodal.eu +49 (0)40 642261-44/-45

Open sollicitatie

Beste kandidaat,

Wij zijn blij dat je de moeite hebt genomen ook dit deel onze website te lezen.

Momenteel zijn er geen vacatures maar, ben je geïnteresseerd, dan kun je een sollicitatie, voorzien van je curriculum vitae en getuigschriften, zenden naar de betreffende contactpersoon bij de hieronder genoemde locaties.

We reageren altijd op elke open sollicitatie.

Rotterdam

FunctieNaamE-MailTelefoon
Adjunct directeurDe heer Rémon Kerkhof remon.kerkhof@optimodal.eu +31 (0)10 4943-902

Neuss

FunctieNaamE-MailTelefoon
BranchemanagerDe heer Bernd Jäniche bernd.jaeniche@optimodal.eu +49 (0)2131 718995-603

Hamburg

FunctieNaamE-MailTelefoon
BranchemanagerDe heer Sven Steffens sven.steffens@optimodal.eu +49 (0)40 642261-41

Optimodal Nederland B.V.
Oudelandseweg 33
3194 AR Rotterdam-Hoogvliet
Nederland


Kombiverkehr Intermodal Services GmbH
als Agent für Optimodal Nederland B.V.

Tilsiter Straße 11
41460 Neuss
Duitsland


Kombiverkehr Intermodal Services GmbH
als Agent für Optimodal Nederland B.V.
Borstelmannsweg 145
20537 Hamburg
Duitsland

© Copyright 2020 Optimodal Nederland B.V.